1474482456

دِرون تاشوی GoPro داخل هر کوله پشتی جا می‌گیرد + گالری عکس

همه می‌دانستیم که به‌زودی باید منتظر محصول جدید GoPro باشیم؛ اما این معرفی بارها به تعویق افتاد؛ قرار بود اوایل امسال شاهد حضور آن باشیم اما باز هم این مسئله منتفی شد تا این‌که بالاخره همین چند رور پیش این شرکت از آخرین دِرون خود به‌نام «کارما» (Karma) رونمایی کرد.

این کوادکوپتر جدید ظاهری شیک و زیبا دارد؛ جمع‌وجور است؛ قابل تاشدن است و طوری طراحی شده که داخل هر کوله‌پشتی جا می‌گیرد. در مراسم رونمایی این محصول؛ مؤسس و مدیرعامل فعلی شرکت GoPro به‌نام «نیک وودمن» به بیانی بسیار ساده به معرفی آخرین دستاورد خود در نوادای آمریکا پرداخت. دِرون «کارما» یک کنترلر مخصوص دارد که هر بیینده‌ای با نگاه به آن؛ تصویر کنترلر گیمینگ را  به‌یاد می‌آورد. داخل این کنترلر یک تاچ‌اسکرین تعبیه شده که از طریق آن می‌توان این دستگاه را کنترل کرد.

اما «نیک وودمن» می‌گوید که «کارما» خیلی بیشتر از یک دِرون است. در حقیقت این دستگاه از یک تثبیت‌کننده با سه محور بهره می‌برد که از داخل دِرون خارج می‌شود و به یک قطعه دیگر به‌نام “Karma Grip” متصل می‌شود. کاربر این قطعه را در دست می‌گیرد و با استفاده از آن می‌تواند تصاویر جالبی بر روی زمین بگیرد.

تمام این مجموعه به‌علاوه Hero5‌؛ یک هزار و ۹۹ دلار قیمت دارد. اگر کاربری تمایل داشته باشد تا آن را با یک Hero5 Session تهیه کند؛ قیمت آن به ۹۹۹ دلار می‌رسد. علاوه بر این حالت؛ کاربر قادر خواهد تا دوربین خودش را همراه داشته باشد که در این‌صورت قیمت آن به ۷۹۹ دلار می‌رسد.

«نیک وودمن» در این نشست خبری تأکید کرد که «کارما» یک سیستم تثبیت‌کننده است و نه‌باید به آن؛ تنها به چشم یک دِرون نگاه کرد. اما به‌هر حال؛ قلب «کارما»؛ کوادکوپتر آن است؛ اما باندلی که به کاربر ارائه می‌شود با اکسسوری‌های مختلف همراه است که به خریدار این امکان را می‌دهد تا GoPro را به هر چیزی وصل کند.

شرکت GoPro در این مراسم از دوربین‌های جدید Hero5 هم رونمایی کرد. این دوربین‌ها هم از نظر مشخصات فنی که در داخل آن جاسازی شده؛ بهینه شده‌اند و هم این‌که ضدآب هستند. دوربین‌های جدید GoPro از روز ۲ اکتبر و دِرون «کارما» از روز ۲۳ اکتبر وارد مغازه‌ها می‌شود.

///////جای تست منبع


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *