1467608326

با این شارژر ۴ پورت خودرو آسوده‌خاطر سفر کنید!

یکی از دغدغه‌های دارندگان اسمارت‌فون تمام شدن شارژ گوشی است به‌ویژه اگر دائم در حال حرکت باشند. در این‌صورت پیدا کردن یک منبع شارژ به امری حیاتی تبدیل می‌شود. همیشه باید راهی پیدا کرد تا به گوشی؛ خوراک رساند. شارژر سریع خودرو؛ مدل Urge Basics 4-Port به کاربر این امکان را می‌دهد تا از برق خودرو برای تأمین شارژ اسمارت‌فون تمام سرنشینان آن استفاده شود.

تا زمانی‌که راهی برای در اختیار داشتن یک منبع بی‌پایان انرژی برای عمر باتری اسمارت‌فون‌ها پیدا نشود سفرهای جاده‌ای بدترین کابوس صاحبان اسمارت‌فون خواهد بود. البته این مشکل با شاٰرژر ۴ پورتی که همیشه آماده به خدمت است حل می‌شود. فقط کافی است آن را به سیستم برق خودرو وصل کنید و هم‌زمان ۴ دستگاه را با استفاده از آن شارژ کنید. نکته مثبت این شارژر آن است که در خروجی انرژی هیچ کمبودی دیده نمی‌شود. به کمک این شارژر ۴ پورت؛ هوشمندانه‌تر سفر کنید.

از جمله ویژگی‌های این شارژر امکان شارژ هم‌زمان ۴ تلفن همراه یا تبلت بدون کمترین ضعف در انرژی خروجی؛ استفاده از چیپ‌ست OHC به منظور محافظت گوشی یا تبلت در برابر شارژ بیش از حد یا گرم شدن بیش از اندازه و طراحی ارگونومی است که حمل آن را ساده‌تر می‌کند.

مشخصات فنی آن شامل ۴ پورت USB؛ ورودی ۱۲ تا ۲۴ ولت؛ خروجی ۵ ولت ۱۰ آمپر که هر کدام از پورت‌ها ۲٫۵ آمپر هستند و وزن ۲۰۰ گرم می‌شود. قیمت این شارژر تنها ۱۳٫۹۹ دلار است.

///////جای تست منبع


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *